Navštivte a vychutnejte si masáž od nevidomého

Masáže jsou obecně vyhledávanou procedurou, a to především pro jejich přínos lidskému organismu. Uvolnění napětí, odblokování bolestivých míst, zlepšení psychického stavu nebo příjemná a dlouhá relaxace. To je jenom malá ochutnávka toho, co vám přinesou profesionální masáže.

Jestliže v tomto směru chcete začít něco netradičního a z pohledu masáže nadstandardního, přinášíme vám praktický tip. Tím je masáž od nevidomého.

Nevidomý masér se zázračnýma rukama

Pokud vás něco podobného láká, bude to Karel Giebisch provozující své masáže v Olomouci, kdo se o vás postará od A až do Z. Právě tento do jisté míry omezující hendikep dává tomuto masérovi nevídané schopnosti. Jeho ruce mají mnohem větší cit než ruce jiného maséra.

Díky tomu je dosaženo skutečně prvotřídních masáží, které si užijete každým kouskem těla. Masáž od nevidomého Karla může mimochodem nabývat nejrůznějších podob. Stačí, abyste si vybrali některou z prezentovaných masáží a ruce tohoto profesionála se postarají o zbytek.

  • Klasická relaxační masáž
  • Regenerační sportovní masáž
  • Breussova masáž
  • Hot stones – lávové kameny

Na všechny tyto masáže je Karel velkým specialistou a díky svému speciálně vyvinutému citu přinese maximální uvolnění nejenom vašemu tělu, ale také mysli.

Nová a lepší masáž

Okuste nevšední zážitek příjemné masáže a neváhejte využít rezervační systém pro objednání. Ten je velice přehledný, umožní vám vybrat si volný termín bez nutnosti jakýchkoliv návštěv předem a zároveň vám přinese členství ve věrnostním programu. Prostřednictvím krátké registrace budete mít záruku toho, že vaše plánovaná masáž proběhne vždy ve stanovený čas.

Jestliže vás zajímají nevidomí maséři, pak je Karel Giebisch jedním z nich a během nepatrného okamžiku vás přesvědčí o tom, že klasická masáž může nabývat daleko lepších podob než doposud.

This entry was posted in Inzerce, Ostatní and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *