Chystáte se na vodu? Využijte služeb půjčovny lodí na Vltavě

Blíží se začátek vodácké sezóny a my máme tip pro všechny, kteří uvažují o tom, že by se letos na vodu vypravili. Pokud jste ještě nikdy nesjížděli Vltavu, letos máte skvělou příležitost, jak tuto řeku blíže poznat a užít si skvělou dovolenou nebo prázdniny s Vašimi kamarády nebo rodinou.

putzer.cz_půjčovna lodí Vltava_1Půjčovna lodí a raftů Vltava

Viděli jste film Rafťáci a chtěli byste si jízdu na raftu také vyzkoušet? Pokud se Vám nechce utrácet peníze za drahé rafty a chcete si nejdříve vyzkoušet, jak Vás to bude bavit, můžete využít služeb půjčovny lodí na Vltavě, která nabízí dva druhy univerzálních raftů, které bez problémů zvládnou i úplní začátečníci. Konkrétně se jedná o raft Colorado 360 (až pro 4 osoby) a raft Colorado 450 (vejde se do něj až 6 lidí).

putzer.cz_půjčovna lodí Vltava_2Nabídka plavidel pro každého

Chcete si letos vyzkoušet jízdu na raftu nebo máte raději kanoe? Anebo dáváte přednost kajakům? Ať už si chcete půjčit kterékoliv z těchto typů plavidel, všechny najdete v nabídce půjčovny lodí Vltava. Navíc si můžete vybrat z několika různých typů, které se liší svými vlastnostmi a počtem lidí, které se do nich vejdou. Na své si tak přijdou jak protřelí vodáci, kteří jezdí na vodu pravidelně a jen tak něco je nezaskočí, stejně tak jako začátečníci, kteří se na vodu chystají poprvé v životě.

Vybavení pro začátečníky i zkušené vodáky

Půjčovna lodí Vltava ale nenabízí pouze samotné rafty, kanoe a kajaky, ale půjčit si v ní můžete i kompletní vybavení. Vybrat si lze z několika druhů vest (pro dospělé i pro děti), dále pak helmy, pádla, barely, pumpy nebo házečky. Nemusíte tak zbytečně utrácet peníze za drahé vybavení, ale vše potřebné si můžete jednoduše vypůjčit.

putzer.cz_půjčovna lodí Vltava_3Doprava zavazadel

Další službou, kterou půjčovna lodí Vltava poskytuje, je doprava Vašich zavazadel. Je zajišťován jejich pravidelný svoz z vybraných předávacích míst, v případě vícedenních výletů pak máte dopravu zavazadel zcela zdarma. Kompletní ceník a další informace naleznete na adrese http://vltava.putzer.cz/.

Jednodenní i vícedenní výlety za super cenu

V půjčovně raftů a lodí na Vltavě si můžete objednat i celé výlety – při jejich objednání máte automaticky v ceně i vesty, pádla a barely a zdarma je i pojištění poškození vybavení. V případě zájmu lze využít i služeb profesionálního akreditovaného průvodce.

putzer.cz_půjčovna lodí Vltava_4Užijte si Vaši dovolenou v přírodě na čerstvém vzduchu

Chcete -li se letos vydat na vodu a láká vás Vltava, určitě stojí za to využít nabídky půjčovny lodí a vybavení. Ušetříte tak peníze a dostanete opravdu kvalitní plavidla i veškeré vybavení. Kdoví, možná se Vám na Vltavě bude tolik líbit, že si ji zamilujete a stane se Vaší oblíbenou řekou, na níž se budete vydávat pravidelně každý rok.

This entry was posted in Česká republika. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *