Levné lyžování v Rakousku se skipasem

Není jistě žádných pochybností o tom, že většina milovníků zimních sportů se s nadšením a aktivně připravuje na nadcházející sezónu. Plánování rodinných výletů, zájezdů s přáteli i několikadenních dovolených, kde bude přemíra sněhu a možnost libovolného pohybového vyžití.

Patříte-li také do této sorty lidí, bude vás zajímat lyžování Rakousko. Sousední stát, ve kterém se vám nabízí spousta míst, kam vyrazit.

Lyžování Rakousko šité na míru

Vyměňte české hory za ty rakouské mající z pohledu lyžování a běžkování určitě mnohé co nabídnout. Vaším cílovým působištěm se může stát Salcbursko, Vorarlbersko, Tyrolsko, Štýrsko a mnohé další oblasti, v nichž naleznete vámi vyžadované zázemí.

Lyžování v Rakousku, to je bezpočet sjezdovek různých obtížností, jež se hodí pro aktivní a profesionální lyžaře i pro začátečníky. Vybírat si budete z oblíbených resortů a ubytovacích zařízení, jejichž součástí je i vynikající relaxační servis, gastronomie a doprovodné programy. Typickým příkladem jsou tyto hotely a penziony:

  • Hotel Lindenhof,
  • Pension Dorfplatzl,
  • Hotel Zum Waidegger Wirt,
  • Hotel Timmelbauerhof,
  • Pension Herta a ostatní.

Vyrazte na lyžování se skipasem

lyzovani rakouskoPokud v tomto ohledu nechcete propásnout jedinečnou příležitost ekonomicky dostupného lyžařského zájezdu, určitě vybírejte z produktové nabídky jen ověřených cestových kanceláří. Obracejte se pouze na dlouhodobé specialisty na Rakousko, s nimiž máte záruku, že na zimní dovolenou rozhodně nezapomenete.

Lyžování v Rakousku se skipasem máte plně ve svých rukách a je na vás samotných, jakému typu rodinné cesty dáte přednost. Ostatně nejsou to jenom zimní pobyty v této nedaleké zemi. Vyrážet tam můžete i v létě.

Jedním z profesionálů na tuto oblast je bezpochyby cestovní kancelář Traveller, s níž máte možnost poznat ty nekrásnější lyžařská místa Rakouska.

This entry was posted in Rakousko, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *