Silvestr na horách pro svobodné i rodiny s dětmi

Silvestr 2016 je již za dveřmi a vy byste neměli otálet s volbou vhodného programu na daný večer. Pakliže se chcete vymanit z určitého stereotypu u televizní obrazovky a rádi byste zažili něco nového a nezapomenutelného, vsaďte na silvestrovský pobyt.

Ano, vyberte si třeba jeden ze speciálních silvestrovských zájezdů a opusťte prostory svého domova. Ba co více, vydejte se dokonce za hranice České republiky a navštivte kupříkladu Vysoké Tatry, Nízké Tatry nebo některé z maďarských lázeňských městeček.

Co takhle Silvestr na horách?

Silvestrovské pobyty na horách patří v poslední době ke stále oblíbenějším, a není se proto čemu divit, že je o ně tak velký zájem. Vždyť si to představte sami. Máte možnost ubytovat se v komfortním hotelu či penzionu dle vlastního výběru a prožít večer s velice pestrým programem:

  • živá hudba,
  • tombola,
  • konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů,
  • vynikající gastronomický zážitek,
  • doprovodný program a ostatní atrakce.

silvestr na horach

Přesně tak bude vypadat váš nadcházející Silvestr, který prožijete se svými přáteli či rodinnými příslušníky. Tím však čas trávený na horách a v lázních dozajista nekončí.

Zábava i speciální wellness programy

Naplánujte si letošní Silvestr, jehož nedílnou součástí budou také wellness služby nejrůznějšího typu. Nejenom, že si užijete půlnoční ohňostroj a výjimečnou atmosféru tamního místa, ale dopřejete si i následné relaxace a odpočinku. Nadcházející dny se pro vás stanou adekvátním vstupem do nového roku a vy se budete cítit plni nové životní síly.

Prožijte Silvestr na horách nebo v lázních a odjeďte na několik dnů do malebného prostředí, kde se mimo jiné můžete věnovat sportovním, turistickým a poznávacím aktivitám. Termální lázně v Maďarsku a nezapomenutelný Silvestr ve Vysokých a Nízkých Tatrách vám přináší cestovní kancelář Kareta Tour.

This entry was posted in Maďarsko, Slovensko, Inzerce and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.