www.levnemore.cz

BULHARSKO JE LÁKAVOU VOLBOU PRO LETNÍ DOVOLENOU

Jaro už je za dveřmi a mnoho lidí se začíná poohlížet po letní dovolené. Rádi byste objevili něco nového? Jenže kam vyrazit, když máte omezený rozpočet?

Za zvážení stojí dovolená v Bulharsku! Tato známá neznámá země Evropské unie má co nabídnout. Bulharsko je stát s bohatou kulturní historií a překrásnou, čistou, místy nedotknutou přírodou. Dovolená v Bulharsku vám jako bonus nabídne příznivé ceny za ubytování i za jídlo. V Bulharsku je měnou levo. 1LV nakoupíte přibližně za 13 kč. Oběd v restauraci vyjde zhruba jako u nás, to samé platí o nákupu oblečení a suvenýrů.

www.levnemore.czBulharská kuchyně překypuje rozmanitostí chutí a barev a přitom stále v evropském stylu. Za ochutnání stojí grundle – malé smažené rybky, tarator – studená polévka z jogurtu s okurkou, koprem a česnekem, bob čorba – hustá fazolová polévka, co vydá za samostatné jídloa tykvičky, pod kterýmžto názvem se skrývají mladé cuketky smažené v karamelu.

Dovolená v Bulharsku je ideální v období od června do září. V červnu se teploty začnou dostávat na krásných 25 stupňů a teplota moře stoupá… V srpnu se Černé moře ohřeje až na 23C a příjemně teplé zůstává i v září.

Nabídka dovolené v Bulharsku je velmi rozsáhlá. Povědomě vám jistě budou znít jména jako Slunečné pobřeží nebo Primorsko, které patří k těm nejoblíbenějším letoviskům. Navštívit můžete ale i mnoho dalších. Pokud vás láká historie zavítejte do Nessebaru, Pomorie nebo Sozopolu. Městský ruch a velké množství zábavního vyžití poskytují místa jako: Varna, Zlaté Písky a Burgas. Mezi poklidná městečka patří lázeňský Svatý Konstantin, dále Ravda, Lozenec a Carevo.

Pokud vás dovolená v Bulharsku nadchla a zvažujete dovolenou v Bulharsku, navštivte stránky www.levnemore.cz. Naleznete zde bohatý výběr zájezdů do mnoha přímořských letovisek.

This entry was posted in Bulharsko. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.