Malta

Poznejte úchvatnou Maltu od A až do Z

Na světě existuje spousta překrásných míst, která stojí za návštěvu. Jedním z nich je také Malta, kde se nachází přemíra jedinečných pláží. Pokud chcete znát lokality, na které budete do konce života s nadšením vzpomínat, začtěte se do následujících řádků. Seznámíme vás s těmi nejzajímavějšími z nich.

Modrá jeskyně patří k nejnavštěvovanějším

Pokud chcete znát jedno z nejúchvatnějších míst Malty, bude to bezpochyby Blue Grotto. Modrá jeskyně je skalním útesem jedinečných tvarů. Přírodní zajímavost obklopená průzračným mořem, kde si každý přijde na to své.

Z pohledu dostupných pláží od nás získáte poměrně dlouhý a zajímavý seznam. Je to například Ghajn Tuffieha nebo Golden Bay. Písčité pláže obehnané překrásnými scenériemi, kde se vám dostane příjemného klidu, odpočinku a koupání. Dále je to Mellieha Bay, Paradise Bay, Gnejna Bay a Armier Bay. Když už vyrazíte na Maltu, neměli byste vynechat ostrov Gozo, který je pomyslným pokladem Středozemního moře. Obdivovat zde budete především úchvatné útesy.

Poznejte Maltu do nejmenšího detailu

Malta, to jsou také krásná městečka, kde si užijete jedinečné místní atmosféry. Typickým příkladem je Valetta. Jde o jedno z nejmenších hlavních měst v Evropě. Pokud patříte k milovníkům postavičky Pepka Námořníka, měli byste zavítat do Popeye Village. Tím nejmenším obyvatelným ostrovem je pak Comino. Jeho přednost lze shrnout celkem stručně. Jedinečné zátoky, dechberoucí útesy a jedinečná příroda.

Pokud byste toho při poznávání Malty neměli stále dost, můžete zkusit ještě útesy Dingli Cliffs. Ty se nachází u stejnojmenné vesničky. Skalnatá hradba vyčnívající z moře vás nechá doslova v němém úžasu. Tak neváhejte a začněte s plánováním rodinné dovolené, která se může odehrávat právě na Maltě. Poznejte toto místo do nejmenšího detailu a užijte si ho plnými doušky.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.