usa

Poznejte ty největší zajímavosti Ameriky

Máte rádi cestování? Potom si nadělte opravdový poznávací zážitek. Vyrazte do Spojených států amerických. Tato země tohoto nabízí více než dost. Od historických památek, přes zábavu, až po dech beroucí přírodu. Jestliže plánujete výlet do Ameriky, určitě vám přijde vhod několik praktických tipů, kam zavítat.

Pozoruhodná místa USA

Jestliže chcete začít objevováním a poznáváním historie Spojených států amerických, měli byste zavítat do Metropolitního muzea umění nebo Guggenheimova muzea. Patřičnou dávkou originality a lákavým příběhem vás osloví také vězení Alcatraz. Zapomínat byste ovšem neměli ani na Aztec Ruins National Monument nebo na Mount Rushmore.

Příroda na dosah

Každá část Spojených států americký je trochu odlišná z pohledu přírodních zajímavostí. Důkazem toho je kupříkladu Monument Valley neboli pověstné Údolí monumentů. Za zmínku stojí i slavný gejzír v Severní Americe s názvem Fly Geyser. Opakem něho je Národní park Bryce Canyon. Pokud hledáte ty nejkrásnější národní parky v Americe, rozhodně neopomínejte na Yosemitský národní park a Yellowstonský národní park. Ty si vás podmaní do nejmenšího detailu.

Výčtem těchto přírodních zajímavostí ovšem končit nemusíte. Co byste řekli na Národní park Denali, Niagarské vodopády nebo Sequoia National Park, kde můžete obdivovat obří sekvoje?

Zábava na každém kroku

Výlet do USA bude spojený také s patřičnou zábavou. Dokazuje to například Las Vegas nebo Broadway. Nebojte se navštívit i Disneyland v Kalifornii, za což vám budou vděčné především vaše děti. A kdybyste toužili po náležitém odpočinku, zaleťte si na Havaj a směřujte na Waikiki Beach. Věřte, že Spojené státy americké si vás podmaní do nejmenšího detailu. O tom se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Ne nadarmo s říká, že Amerika je zemí neomezených možností. Na své si zkrátka přijde kdokoliv.

This entry was posted in USA. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.