mirrors

Zrcadlový labyrint je zdrojem nevšedních zážitků

Plánujete výlet s rodinou a hledáte vhodné místo? Pak pro vás máme jeden velice zajímavý tip. Je jím Zrcadlový labyrint nacházející se v Líbeznicích u Prahy. Konkrétně v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška. Jeho návštěvu můžete mimochodem spojit také s Muzeem fantastických iluzí. A co všechno vám tento labyrint přináší?

Co nabízí Zrcadlový labyrint?

V první řadě je třeba se zmínit o tom, že spoustu zábavy vám přinese primárně sedmdesát velkoplošných zrcadel. Unikátní zrcadlové bludiště navazuje na síň smíchu s komickými prohnutými zrcadly. Kromě jiného na vás bude čekat i levitující stolek, antigravitační místnost a mnohé další.

Zrcadlový labyrint je jako stvořený pro rodiny s dětmi. Na své si zde ale přijdou nejenom školy. Toto bludiště s přidruženými místnostmi je vhodné také pro firmy. Ano, i velcí se přece mohou bavit netradičně. Zrcadlový labyrint lze dokonce využít pro narozeninové oslavy, které v jeho podání nabývají zcela unikátních a netradičních podob. Příjemné je na všem také to, že Zrcadlový labyrint můžete spojit s kouzelnickým představením.

Muzeum fantastických iluzí

Vyrazte s přáteli nebo s dětmi do Líbeznic u Prahy a podlehněte kouzlu optických iluzí, které se pro vás v mnoha směrech stanou možná až nevysvětlitelné. Vsaďte na velkoformátové trikové obrazy a nebojte se vrátit do svých dětských let. Vždyť jde o největší projekt svého druhu v České republice, který na jednom místě sdružuje zábavy více než dost.

Nejzábavnější muzeum v Praze navíc umožňuje pořizování fotek, takže si skvělé zážitky můžete zvěčnit. Dohromady je k vidění více jak sto padesát vystavených exponátů, respektive zábavních prvků. Proto neotálejte a navštivte Zrcadlový labyrint a Muzeum fantastických iluzí kdykoliv během roku, ať už je jaro, léto, podzim nebo zima. Vždyť bavit se můžete po celý rok.

This entry was posted in Česká republika. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *