Nechte se uvolnit doteky ve wellness Praha

Připadají vám wellness pobyty spíš jako ideální zábava na zimní víkendy? Pak jste na omylu. Kouzlo odpočinku vás uchvátí i v horkých letních dnech. Zavřete se do wellness centra, zapomenete na starosti běžného dne a oddáte se pouze vůním a dotekům. Jde to i v centru Prahy.

Hlavní město působí uspěchaně. Lidé v jeho ulicích neustále někam chvátají, neužijete si tu chvilku klidu. Tedy aspoň dokud se nezavřete do příjemného prostředí, které vám nabídne například Praha wellness Satori Spa v Karlíně.

Co všechno byste měli vyzkoušet?

Možná občas do wellness chodíte, a tak sami nejlépe víte, co vám vyhovuje a co máte rádi. V opačném případě si udělejte rovnou několik hezkých večerů a vyzkoušejte různé uklidňující procedury.

  • Jacuzzi: Co byste řekli privátní vířivé vaně? Můžete si sem vzít třeba svoji drahou polovičku, kamarádku nebo rodinu i s dětmi. Vířivá vana uvolní mysl i ztuhlé svalstvo. Mísa s čerstvým ovocem či láhev prosecca už jen podtrhnou celkový prožitek.
  • Masáž: Tohle je bezpodmínečně nutné. Dotyky šikovné masérky působí blahodárnými účinky. Ostatně našemu tělu jsou dotyky příjemné už odmala, mají uklidňující účinky.
  • Sauna: Teplo vám krásně prohřeje celé tělo, a když potom toto prohřívání zakončíte zase otužováním, podpoříte k tomu ještě imunitu.

Najděte si čas pro sebe

Wellness Praha Karlín Satori Spa vám nabídne oázu uprostřed velkoměsta. Stavte se sem sami nebo s přáteli či rodinou. Pokud si chcete užít zdejší procedury o samotě, určitě se nejdříve podívejte na jejich web. Tam totiž najdete vždy aktuální informaci o tom, kolik mají zrovna návštěvníků. Nejvíce lidí sem chodí ve večerních hodinách, odpočinout si po práci. Hodinka ve wellness vás totiž dokáže zbavit stresu a myšlenek na náročný pracovní den, který jste právě prožili. Uklidníte se, najdete rovnováhu, odejdete s úsměvem a chutí do života.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *