Chcete aby vás lékař navštívil u vás doma

Chcete, aby vás lékař navštívil u vás doma?

Pokud jste až doteď žili v přesvědčení, že ventilovaní nemají jinou možnost, než zůstávat v nemocničním zařízení nebo se spolehnout na velmi náročnou ambulantní ošetřování, máme pro vás novinku. Právě nyní končí pilotní projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny pro domácí umělou plicní ventilaci, kdy odbornou péči zastávají specializované agentury. Tuto péči zajišťují přímo v domovech pacientů. Samozřejmě musí splňovat přísná kritéria, tedy mít v týmu lékaře s potřebnou atestací, ale i zkušené sestřičky.

Nová možnost pro ventilované

Pro ventilované se tak otevírají nové možnosti, jak kvalitněji trávit čas v kruhu svých nejbližších. Domácí umělou plicní ventilace musí navrhnout a doporučit ošetřující lékař pacienta. Pacient tak není vystaven nejrůznějším nemocničním nákazám, které jsou pro tyto pacienty obzvláště nebezpečné a závažné. Dalším positivem je to, že pacient je ve svém prostředí, v pohodlí domova. Do nemocnice se dostaví pouze v případě komplikací nebo na plánované kontroly. Může se tak navrátit, alespoň částečně, k původnímu stylu života, někdy i k práci.

Chcete aby vás lékař navštívil u vás doma

Komplexní péče v pohodlí domova

Jako jedna z mála agentur domácí zdravotní péče ProCare Medical splňuje náročné požadavky pro DUPV. Od počátku se podíleli na pilotním projektu a pomáhali pacientům, aby se domů dostali během velmi krátké doby a nebyli tak zbytečně zatěžováni byrokracií. ProCare Medical nezajišťuje pro své klienty pouze DUPV, věnuje se domácí zdravotní péči komplexně. Zajistí vše od převazů ran, domácích odběrů krve přes domácí parenterální výživu a domácí fyzioterapii až po převozy sanitkou. Již nyní má 4 pobočky, aby sestřičky a lékaři mohli být svým pacientům na blízku. Najdete je nejen v Praze, ale také v Brandýse nad Labem, v Liberci a v Hradci Králové.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.