Zařiďte si cestovní pojištění už dnes

Každý člověk občas zavítá do zahraničí, ať už pracovně, nebo na dovolenou a každá tato cesta s sebou nese i jistá zdravotní rizika. Ať jste na sebe sebevíc opatrní, stejně se vám bez vlastního přičinění může něco stát a pak už je pozdě litovat pár ušetřených korun. Proto se v každém případě vyplatí zařídit si cestovní pojištění, a to i na jeden den. Je to vlastně to nejmenší, co můžete udělat, abyste byli během cesty v klidu a nic vás nezaskočilo. Za několik málo korun na den si zaplatíte veškerý servis, který se týká vašeho zdraví a majetku.

Jak vybrat cestovní pojištění?

Vždy, když má člověk na něco vydávat své peníze, orientuje se především na cenu. U něčeho takového, jako je vaše zdraví, je to však hloupost. U pojištění do zahraničí jsou kromě jeho výše důležité také služby, které si s ním platíte. Musíte si dát pozor, aby tato pojistka zahrnovala vše potřebné. Zatímco u jednoho sice zaplatíte málo, ale máte jen základní služby, u dalšího pojištění sice vydáte pár korun navíc, ale mnohem více také dostanete.

To nejběžnější pojištění obsahuje pojištění léčebných výloh, což znamená zaplacení všech nezbytných nákladů na ošetření, úhradu léků a převoz do zdravotnického zařízení. Některé pojišťovny však v rámci této pojistky zajišťují i přepravu člena rodiny a další asistenční služby, jako například tlumočení a pomoc po telefonu. Stejně důležité je ale například i zubní ošetření, na které si v souvislosti s dovolenou zřejmě vzpomene jen málokdo. Některé pojišťovny však na toto myslí za vás. Další důležitou součástí cestovního pojištění by mělo být to úrazové. Na dovolené se často věnujete nějaké nebezpečnější činnosti či sportu a na to byste měli při sjednávání pojištění také myslet.

Cestovní pojištění Union

Jestliže se tedy v nejbližší době chystáte vyrazit do zahraničí a nechce zbytečně nic riskovat, určitě navštivte pobočku, nebo internetové stránky pojišťovny Union. Zde si můžete pojistku sjednat během chvilky a navíc online z pohodlí vašeho domova.

This entry was posted in Inzerce, Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *