Vyzkoušejte cestování bez starostí

Cestování po světě je překrásným druhem činnosti, které se s oblibou oddává velká spousta lidí. Během putování po nedalekých, ale také exotických destinacích lze spatřit hodně překrásného. Někoho osloví Alpy v Itálii a Rakousku, jiný dá přednost přímořským plážím nebo poznávání pralesů, řek a jiných přírodních úkazů.

Ať už si to jako cestovatelé připouštíte či nikoliv, na všech výletech lze čekat nejenom krásy naší země, ale i nebezpečí v nejrůznějších formách. A právě to je mnohými turisty a dobrodruhy celkem výrazně podceňováno.

Zajistěte si bezpečí na cestách

Stejně, jako se můžete zranit v Česku, to samé vás může potkat i v zahraničí jen s tím rozdílem, že tam jsou náklady na ošetření, hospitalizaci a případné řešení jakýchkoliv komplikací poměrně nákladné. Pakliže se navíc čas od času seberete a vyrazíte kam vás nohy zanesou, platí to dvojnásob.

I z toho důvodu je pro tyto typy cestovatelů vhodné kvalitní celoroční cestovní pojištění, u kterého nemusíte řešit, kdy začíná nebo končí jeho platnost. Když se rozmyslíte, že odjedete za hranice ČR, tak prostě pojedete a nebude myslet na uzavření cestovního pojištění. Na jeden z významných administrativních úkonů, od něhož budete oproštěni.

Vězte, že cestování se pak pro vás stane ještě více bezstarostné a hlavně bezpečné.

Cestovní pojištění šité na míru

Jestliže při cestě v zahraničí nechcete ponechat cokoliv náhodě, využijte cestovní pojištění s širokým rozsahem krytí, které bude zahrnovat nejenom odpovědnost, ale také pojištění zavazadel, zrušení objednaných služeb, náklady na technickou pomoc při záchraně, úrazové pojištění, asistenční služby a mnohé další.

Postarejte se o to, že budete za hranicemi České republiky v bezpečí stejně, jako doma. To vše navíc celoročně v kombinaci s velice zajímavými limity plnění a celkově nízkými náklady.

This entry was posted in Inzerce, Ostatní and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *