Ideální dovolená pro celou rodinu

Rádi byste na dovolenou plnou vodních aktivit, ale ne všichni rodinní příslušníci této vášni holdují? Pobřeží Outer Banks v Severní Karolíně je určeno právě Vám. Z nespočtu možností si vybere snad každý.

200 mil dlouhý pás bariérových ostrovů, které tvoří Outer Banks v Severní Karolíně, jde vstříc všem od začátečníků po skalní fanoušky windsurfingu. Majáky, snadný přístup z Východního pobřeží i mimovodní aktivity – a máte ideální místo pro rodiny s dětmi.

Pro ty, kteří hledají skutečný vítr a vlny, je nejlepším spotem mys Hatteras, který je zároveň místem slavného majáku. Ale pozor – vítr může být nepředvídatelný, když ustane, ustane na několik dní. Mělká voda a méně větrno potěší jistě i nezkušené surfaře, a to na pevninské straně pláže v Nags Head. V oblasti celého pobřeží jsou k dispozici hotely, pronájmy domů nebo B&B.

Nabídka vodních aktivit je široká, přes rybaření, kanoistiku či jízdu na kajaku až po prohlídky lodních vraků. Na souši zkuste cykloturistiku nebo výlety po okolí. Malebné majáky nebo slavný památník bratří Wrightů u Kitty Hawk – to vše nabízí Outer Banks.

vízaTeď je tu otázka: Jak tohle všechno zažít? Přece pro vycestování do Spojených států je potřeba mít vízum USA. Ano i ne. Na vstup do krajiny povolení mít musíte. Bez něj vás do krajiny nepustí.

Naštěstí existuje i náhrada za klasické vízum. S povolením ESTA nemusíte žádat o vízum na velvyslanectví USA. Žádost jednoduše vyplníte přes Esta formulář.

This entry was posted in Ostatní, USA. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.