LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE 2014

Letní dovolená je to, na co většina z nás čeká dlouhý rok. Zasloužený odpočinek po namáhavém roce si, a zcela jistě budete souhlasit, zaslouží každý z nás. I letos se řada českých obyvatel těší na výběr dovolené pro rok 2014. Někteří se vracejí na oblíbená místa, jiní vyhledávají aktivní odpočinek a další zase poznávání nových kultur a přírodních krás. Všichni mají ale jedno společné, chtějí odpočívat, chtějí na chvíli „vypnout“ a užívat si co si zaslouží.

Dovolená 2013

Kam letos na dovolenou?

Dovolená u moře 2014 bude i letos ve znamení klasických destinací. Mezi ty nejoblíbenější patří Chorvatsko, Itálie, Španělsko a destinace s krátkým doletem jako je Bulharsko, Egypt, Turecko, Kypr a Černá hora.

Právě dovolená Černá Hora letecky získává na popularitě mezi celou řadou českých turistů. Mohou za to výborné služby, levné ceny zájezdů a také chuť poznat něco nového a možná stále ještě turisticky tolik nedotčeného.

Letní dovolená 2014 ale nemusí být jen u moře jak si to většina z nás představuje. Taková relaxace v některém z velkoměst typu Paříže, Říma, Londýna či Madridu také není od věci. Část z nás se také oddává letním radovánkám na horách, kde podstupují četné pěší a cyklistické túry. Každý má své oblíbené aktivity a místa, takže jak si svoji dovolenou plánujete záleží pouze na vás.

Vydat se můžete také za exotickou dovolenou. Tu volí spíše movitější klienti, kteří touží po zcela jiné kultuře i zvycích, ale především po nádherných místech, které Evropa může pouze závidět. Například jsme před časem napsali článek Kapverdské ostrovy recenze, kde s chutí popisujeme tuto nedalekou exotickou destinaci, kterou si oblíbila řada Evropanů jako alternativu k dalekým destinacím jako je Thajsko, Kuba či Dominikánská republika. Přitom nádhernou se Kapverdské ostrovy těmto destinacím v lecčems vyrovnají.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *