Vyberte si ten správný kemp pro vaši letošní dovolenou

V posledních letech se kempy opět dostávají do módy. Pro starší páry jsou hezkou vzpomínkou na staré dobré časy a mladé generace milují jejich finanční dostupnost a neformálnost. Kempů je u nás i po světe celá řada, ale vybrat skutečně ten správný nemusí být snadné.

Nejdříve se musíte zamyslet nad tím, o jaké ubytování máte zájem a v jaké atmosféře chcete strávit svoji dovolenou. Chcete soukromí? Nebo hodně atrakcí pro děti i pro vás? Je pro vás hlavní ubytování, nebo zabezpečení kvalitních aktivit na vaší dovolené? Až když si pravdivě odpovíte na tyto dotazy, můžete se pustit do hledání.

eddbadcfedbedc

Nabídka je široká, nebojte se mít vysoké nároky

V Česku můžete vybírat z několika set kempů nebo prázdninových chatových osad. A protože mají velkou konkurenci, i oni se snaží přijít s něčím novým, co jim pomůže získat si své zákazníky. Kempy se tedy více specializují nebo nabízejí nadstandardní služby. Můžete si zvolit kempy speciálně zaměřené pro rybáře, vodáky, motorkáře, pro večerní zábavu, pro firemní akce atd. Jiná zařízení jsou zase vybavena s ohledem na rodiny s dětmi, seniory nebo vozíčkáře. Také vyznavači naturismu mají své oblíbené kempy. Zamyslete se tedy, po čem vaše srdce touží a vyberte si kemp, který je ušitý vám a vašim potřebám na míru.

Dejte na recenze

Než se do vybraného zařízení vydáte, dobře si prostudujte, které služby nabízí a jakým směrem je zaměřený. Zjistěte si, zda vám může nabídnout třeba i služby pronájmu kol nebo třeba loděk, poptejte se na kvalitu sociálních zařízení a možnost kulturního vyžití. I když kempy patří k levnějšími ubytování, neznamená to, že musí být špinavé, staré a absolutně bez vybavení.

V době internetu už navíc nemusíte nikam jezdit naslepo nebo spoléhat na sliby majitele. Stačí si konkrétní zařízení vyhledat na internetu a ihned vám vyjedou hodnocení o návštěvníků, kteří s daným ubytováním již měli tu čest. Taková recenze je nejužitečnější – je nezaujatá a pokud si pročtete takových recenzí několik, získáte poměrně přesnou představu, co očekávat.

This entry was posted in Česká republika. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *