Plavba na nejmodernějších a nejluxusnějších lodích

Po moři se plaví hned několik monstrózních a luxusních plavidel, která přináší zcela netradiční model dovolené a cestování. Tyto lodě někdy prezentují dokonce plovoucí města, protože díky jejich velikosti můžete v daných útrobách nalézt skutečně cokoliv. Je zároveň pravdou, že za takovou plavbu si řádně připlatíte.

Abyste měli inspiraci pro svoji budoucí nezapomenutelnou dovolenou, přinášíme vám popis vybraných luxusních lodí, s nimiž můžete brázdit překrásné oblasti oceánů.

Symphony of the Seas

Tato loď s délkou neuvěřitelných 362 metrů, šířkou 47 metrů a výškou 66 metrů brázdí oceán už nějakou tu dobu. Pohybuje se kolem Španělska a Francie, kde svým návštěvníků přináší maximální nadstandard, jež je vykoupený i cenou za lodní lístek. Plavba na jeden týden se pohybuje od 900 EUR do 15 000 EUR podle toho, jaký luxus si chcete dopřávat. V útrobách této lodi najdete opravdu cokoliv.

  • Dětský aquapark
  • Kurty a sportovní hřiště
  • Divadlo
  • Simulátor surfování
  • Lázně, fitness a další

Seven Seas Explorer

Loď dlouhá asi 224 metrů, která je schopna pojmout až 750 pasažérů a 552 členů posádky. Pokud se ubytujete na tom správném místě, může mít vaše kajuta například dvě koupelny, dvě ložnice, vlastní zahradu a spoustu dalšího. Nehledě na to, že majetnější cestovatelé si mohou připlatit za svého soukromého komorníka.

ed2456 / Pixabay

Silver Muse

Mezi další luxusní parníky patří loď Silver Muse se svou délkou 212 metrů. Výsadou tohoto plavidla je použití těch nejmodernějších technologií. Vydávat se s ní můžete především na plavby po Středozemním moři. Důraz je kladen na novodobý design, dokonale řešené kajuty, jichž je mimochodem 298 a na bezkonkurenční panoramatické výhledy.

Když máte dostatek peněz, stačí si jen vybrat a nezapomenutelná dovolená na sebe nenechá dlouho čekat.


This entry was posted in Ostatní and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *