Máchovo jezero – ubytování, jak má být

Plánujete rodinnou dovolenou na území České republiky? Hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování spojené s velkou vodní plochou a řadou nejrůznějších sportovních a zábavních radovánek? Pak je volba jednoznačná.

Je to Máchovo jezero, které je příslibem překrásné přírody, turistických a cyklistických tras, včetně možnosti poznávání historie a pamětihodností v okolí. Pokud vám tento unikát bude vyhovovat, je nejvyšší čas zaměřit se na chatky na Máchově jezeře. Na pohodlné ubytování, jež vám poskytne to správné zázemí.

Jaké zvolit ubytování na Máchově jezeře?

Jestliže své letní dovolené chcete dodat originální a tradiční podobu, rozhodně zapomeňte na jakékoliv hotely a penziony. Ubytujte se přímo u jezera v chatové osadě Elite Staré Splavy. Právě tam jsou k dispozici čtyřlůžkové chatky s ledničkou a se vším zázemím v okolí.

  • Moderní společné sociální zařízení
  • Jídelna s barem
  • Ohniště

Na své si přijdou nejenom dospělí, ale také děti. Pro ty jsou připraveny houpačky, pískoviště a prolézačky. A to není vše. Opodál začíná ta správná rekreační zábava ve formě minigolfu, trampolíny, kolotoče, ale i možnosti zapůjčení loděk a šlapadel. Mnohé jistě potěší výlety na parní lodi.

Máchovo jezero: Ubytování v podání osady Elite je zkrátka sázkou na jistotu pro dokonale strávený prodloužený víkend, týden i více dnů s rodinou.

Co vám nabízí okolí Máchova jezera?

Při plánování výletů v oblasti velkého jezera určitě nebudete jakkoliv strádat. Dokazuje to například hrad Bezděz, hrad Houska, zámek Zákupy, zámek Dětenice a jeho středočeská krčma. A pokud by vám to bylo málo, vyrazte třeba do ZOO Liberec, Aquaparku Babylon nebo na Ještěd.

Rezervujte si kvalitní ubytování v podobě chatky na Máchově jezeře a prožijte nezapomenutelné okamžiky se svou rodinou. Aktuální roční období k tomu doslova vybízí.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce, Ostatní and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *