Krásy Jaderského moře nenabídne jenom Chorvatsko

Když se řekne Jaderské moře, většina lidí si zcela přirozeně představí Chorvatsko. Ano, právě tato země patří mezi nejvýznamnější destinace pro dovolenou v této oblasti. Rozhodně se ale nejedná o destinaci jedinou. Jsou i další možnosti, kam cestovat. A na ty se podíváme. Pokud je chcete poznat, vyberte si dovolenou v Albánii. Tato země vás nadchne nejenom krásným pobřežím, ale rozhodně potěší i svým celkově hornatým rázem. Můžete se tak těšit i na nádhernou přírodu, kterou doplňují zajímavé památky. Ideálními středisky jsou dnes Saranda a Dürres, se kterými rozhodně chybu neuděláte.

Je i další možnost?

Samozřejmě, že ano. I ta leží na pobřeží Jaderského moře a i ta nabídne nejenom řadu středisek, ale i možnost cestovat autem, autobusem, nebo letadlem. Co máme na mysli? Nabízíme last minute do Černé hory, což je také jedna z možností, jak trávit dovolenou jinde než v Chorvatsku. Lákadlem je jak pestrá minulost, tak i nádherná přírody, dlouhé pláže, zajímavé fjordy, nebo třeba mnoho jezer. Nás však lákají hlavně střediska s těmi nejkrásnějšími plážemi. Mezi taková patří:

  • Budva
  • Ulcinj
  • Petrovac a Tivat

Černá hora a Albánie

Proč právě sem?

Prvním důvodem je to, že dovolená je zde stejně kvalitní, jako v Chorvatsku, přičemž máte možnost poznat a zažít něco nového. Druhým důvodem je zcela jistě cena. Ta potěší tím, že je příjemně nízká. A to ať už jde o ubytování, nebo ceny na místě. Třeba jídel, nebo suvenýrů, které mohou být správnou volbou, jak pořídit zajímavý dárek pro muže. Třetím důvodem je stále ještě větší neznámost daných lokalit. A to znamená, že turisty zde sice potkáte, ale rozhodně jich není tak obrovské množství, jako v některých místech Chorvatska. Chcete-li se vyhnout záplavě Čechů a Slováků, jsou naše tipy rozhodně ideální možností. Vyzkoušejte je třeba právě toto léto. Můžeme garantovat, že zklamáni rozhodně nebudete.

This entry was posted in Albánie, Černá hora, Chorvatsko, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *