ISJV ifresize cx q

Tuzemská dovolená? Vyrazte do lázní!

Zřekli jste se letos dovolené v zahraničí? To ale neznamená, že musíte přijít o dovolenou v tuzemsku. Co takhle ji strávit v nějakém lázeňském domě?
V Čechách přibylo rezortů, které si téměř v ničem nezadají s těmi přímořskými. Chybí jim tedy snad jen to moře. Zato ale nabízejí procedury, o nichž si přímořská letoviska mohou jen nechat zdát.

Lázně povzbuzují tělo i ducha

Saunárium, Kneippův chodník, solná jeskyně, bazén s podvodními tryskami, Organic Garden & Spa. Takovéto vymoženosti u moře hned tak nenajdete. V lázních ovšem ano. V některých lázeňských rezortech si dokonce zastřílíte z luku, zacvičíte jógu, pilates a k tomu vám půjčí i kola. České lázně si své klienty zkrátka předcházejí. Taková dovolená rozhodně bude aktivnější i levnější. A navíc prospěje vašemu tělu i duchu? A kam se vydat?

Vybírejte na Spa.cz

Odpověď na tuto otázku bude záležet na mnoha faktorech. Najít vám ji každopádně pomůže server Spa.cz, který sdružuje nabídku většiny českých lázeňských domů. Stejně jako slovenských, maďarských, polských a slovinských. Najdete na něm pobyty klasické léčebné, ale i spoustu těch wellnessových a relaxačních.

Lázně Poděbrady

Pokud jste z Prahy a okolí, doporučujeme vám třeba Lázně Poděbrady. Proslulé tamními útulnými kavárničkami a upravenými parky. Vaší pozornosti by neměl uniknout především tamní čtyřhvězdičkový Spa Hotel Felicitas s moderním léčebným a rehabilitačním centrem.

Wellness hotely Praha

Velmi lákavé ovšem jsou i wellness hotely Praha. Například pětihvězdičkový Hofffmeister&Spa na Malé straně s vlastními hotelovými lázněmi. Koupelna každého pokoje je navíc vybavena vířivkou. Rodinám s dětmi doporučujeme Aquapalace Hotel Prague, jehož součástí je i známý aquapark. V něm budou děti ve svém živlu.

Lázně Karlovy Vary

Pokud neřešíte vzdálenost od domova, spoustu luxusních lázeňských domů nabízejí i Lázně Karlovy Vary. Například Spa Resort Sanssouci s moderním wellness centrem a rozlehlým bazénovým komplexem se saunou, whirlpoolem a parní saunou.
Svůj lázeňský pobyt si vybírejte na Spa.cz.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *