Ubytování v Chorvatsku: Tipy, jak ho správně vybrat a nešlápnout vedle

Padla volba letošní dovolené na Chorvatsko? Pak se jistojistě probíráte mnohými nabídkami, destinacemi, ale i možnostmi ubytování. Zvolit rodinný apartmán nebo levnější studio? Vsadit na hotel se špičkovými službami nebo zamířit do kempu a užít si Chorvatsko „na divoko“? Máme pro vás rady a tipy, jak vybrat vhodné ubytování v Chorvatsku a nespálit se.

Do hotelu s malými dětmi

Cestujete-li do Chorvatska s menšími dětmi, bivakování pod stanem v kempu pro vás asi nebude to pravé ořechové. Pokud nechcete navštěvovat místní taverny a zároveň mít zajištěny veškeré služby na vysoké úrovni, zvolte některý z hotelů, který se v dané lokalitě nachází. Některé hotely dokonce již nabízejí stravování formou all inclusive a celodenní program pro děti i dospělé. Za tento luxus si ale odpovídajícím způsobem zaplatíte.

Apartmán pro větší rodiny

Pokud vás cestuje více, pak se vám týdenní dovolená v hotelu pořádně prodraží. Chcete-li si sami vařit nebo chodit na jídla do okolních taveren, pak jsou ideální volbou apartmány v Chorvatsku. Ty obvykle kromě několika ložnic a sociálního zařízení nabízejí i vybavenou kuchyňku a někdy též terasy s grilem. Zarezervovat si je samozřejmě můžete spolu se zájezdem u cestovní kanceláře nebo skrze speciální weby ještě před tím, než se na dovolenou vydáte. Ušetříte tak zajímavé částky.

Jednoduše vybavená studia pro nenáročné

Cestujete-li v páru a nepotřebujete luxusní hotelové služby či precizně vybavené apartmány, spokojíte se i s levnějšími a jednoduššími studii, které patří k nejlevnějším možnostem ubytování. Nutno podotknout, že cena se v tomto případě skutečně odráží na kvalitě vybavení. Na ultra moderní lednice, obří perličkové vany nebo střešní bazény v tomto případě zapomeňte.

Kempy pro dobrodruhy

Poslední možností ubytování jsou kempy. Ty naleznete ve větších i menších chorvatských letoviscích a ubytování zde vás vyjde pochopitelně nejlevněji. Pokud chcete na dovolené v Chorvatsku ještě více ušetřit, vyčkejte na nabídku last minute zájezdů, které mohou být o 30 až 60 % levnější, než klasické zájezdy kupované v hlavní sezóně.

This entry was posted in Chorvatsko, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *